Menu  |  O Nas

Kilka słów o nas ....

Ram - serwis Odzyskiwanie Danych jest polską firmą specjalizującą się w usłudze profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków twardych uszkodzonych logicznie i fizycznie (uszkodzenia programowe, uszkodzenia elektroniki i mechaniki), kasowaniu danych. Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice, Poznań, Kraków, Łódz, Rzeszów, Warszawa, Olsztyn, Szczecin oraz cały obszar Polski to główne miejsce naszego działania. 
Ale nie oznacza to że klienci z zagranicy z obszarów UE czy Europy, Azji lub Ameryki nie są obsługiwani przez nasze laboratorium. Nasze usługi odzyskiwania danych dostępne są dla wszystkich bez względu na obszar zamieszkania. 
Wszystkim klientom oferujemy 24 godzinną pomoc 7 dni w tygodniu w zakresie: odzyskiwanie danych.

  Naszym celem jest jak najszybsze odzyskanie danych utraconych bez wzgledu na rodzaju uszkodzenia, typ nośnika czy system zapisu danych.

Dzięki doświadczeniu oraz rozwinięciu wiedzy w naprawie sprzętu komputerowego staliśmy się nowoczesną technologicznie instytucją podejmującą wyzwania na polu: profesjonalne odzyskiwanie danych. Jesteśmy profesjonalną firmą odzyskiwania danych w Poznaniu i jedną z czołowych w Polsce. Współpracujemy z Policją, Laboratoriami Kryminalistycznymi, wykonujemy usługi dla ubezpieczycieli wad nośników danych oraz Centrach Autoryzacji Szkód, instytucjami panstwowymi, rządowymi wykonując dla nich na codzień zlecenia odzyskiwania danych. Posiadamy najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w sprzęt m.in. taki jak komora laminarna klasy czystosci powietrza 100, ściagacze głowic i talerzy oraz pełne oprzyrzadowanie techniczne i softwerowe (własne patenty) które pozwala na pracę nad nośnikiem w sterylnych warunkach, niezbędnych do odzyskania danych z dysków twardych (HDD, SDD) bez ryzyka powiekszenia strat. Jest to niezbędne do podniesienia skuteczności odzysku utraconych danych.

Dlaczego polecają nas klienci:

  Wykwalifikowana kadra specjalistów z dużym i ciągle rozwijającym się doświadczeniem w branży data recovery.
  Bogata baza części zamiennych do nośników danych.
  Nasze zaplecze technologiczne oraz stała współpraca z wytwórcami sprzętu specjalistycznego (AceLaboratory, Salvationdata, HDRC, Xseltek i inne).
  Profesjonalne laboratorium odzyskiwania danych wyposażone w odpowiedni sprzęt wraz z komorą bezpyłową (komorą laminarną) klasy czystości 100 pozwalającą na pracę z otwartymi nośnikami.
  Bezpieczeństwo pozostawionych danych zapisanych na uszkodzonych nośnikach gwarantuje nasza polityka prywatności.
  Możliwość wykonania diagnozy nośnika w soboty jak i również w niedziele czy dzień świateczny.
  Niska cena na nasze usługi odzyskiwania danych.

Nasze wskaźniki skuteczności w odzyskiwaniu danych wynos:

   95 % w przypadkach uszkodzeń logicznych
   99 % w przypadkach uszkodzeń elektronik PCB
   89 % w przypadkach mechanicznych uszkodzeń

Nasze motto: Jeden bajt wart sto słów a jeden plik może być bezcenny...

  Odzyskiwanie danych z dysków twardych IDE, SATA i micro SATA, SCSI, SAS, USB, 1,0', 1,8', 2,5' oraz 3,5'  (HDD) komputerów stacjonarnych i przenośnych (laptop, notebook etc.) po sformatowaniu, skasowaniu, błędach oraz uszkodzeniach elektronicznych i mechanicznych.
   Przywracanie danych z dyskietki (FDD)
   Odczyt uszkodzonej płyty CD-R, DVD 
   Przywracanie danych z Pendrive
   Odzyskiwanie danych z karty pamięci do aparatu cyfrowych (Pamieci Flash)
   Odzyskiwanie danych z pamięci: Compact Flash CF, MemoryStick (M2), Multimedia MMC,SecureDigital SD (MiniSD, MicroSD), inne 
   Odzyskiwanie danych z karty pamięci i SIM do telefonu komórkowego
   Odzyskanie zdjęć (jpg i inne) z dysku, odzyskanie zdjęć z aparatu, karty pamięci
   Odzyskanie danych z odtwarzacza mp3iPod, kart pamięci flash, Palmtop, dyktafonów
   Odzyskiwanie danych z innych typów nośników

Ram - serwis Odzyskiwanie Danych powstało w 2004 roku w wyniku przekształcenia firmy o profilu typowo serwisowym na profil DATA RECOVERY. Siedziba firmy oraz laboratorium odzyskiwania danych mieści się w Poznaniu. Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa usług pod adresem:


Ram - serwis
LABORATORIUM ODZYSKIWANIA DANYCH 
Osiedle Na Murawie 13/4
61-655 Poznań

Poznań! Stolica Wielkopolski - prężny ośrodek handlu i biznesu - to miasto z charakterem, wesołe i pełne optymizmu, o czym zaświadczają nawet miejskie autobusy i tramwaje - radośnie zielone. Poznań, zaprzyjaźniony ze swoimi mieszkańcami, bardzo lubi turystów, na których ma sprawdzone knyfy: wspaniałe zabytki z czasów Pierwszych Piastów czy słynne koziołki na ratuszowej wieży, Jezioro Maltańskie, nad którym latem można pojeździć na nartach, wesołe knajpki z międzynarodowym towarzystwem, marcińskie rogale na listopadowe święto, a przede wszystkim niepowtarzalną atmosferę o każdej porze roku. Tutaj po prostu chce się wracać.

Mapa Poznań